Захист магістерських дисертацій за програмою подвійного диплому

У п'ятницю 18 грудня о 13:00 відбувся публічний захист трьох магістрів освітньо-професійної програми підготовки за програмою подвійного диплому "Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки".

Студенти:

Батюта Катерина

тема: Short-term electricity price forecasting of dayahead market

Рибій Михайло

тема: Multi-agent control in local power supply systems with flexible generation and active electricity сonsumers”

Лавринович Павло

тема: “Using the possibilities of combуned operation of ТРP and SPP in the system of guaranteed electricity supply to consumers”

За умовами проєкту навчання проводилося викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського та Варшавського технологічного університету англійською мовою. Студенти навчалися на другому кваліфікаційному рівні (магістр) зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Захисти магістерських дисертаційних робіт проводилися англійською мовою.

Під час захисту до державної екзаменаційної комісії приєдналися професор Швірські та професор Русович, а також співкоординатор від КПІ ім. Ігоря Сікорського к.т.н., Денис Дерев'янко та проєктний менеджер к.т.н., Юлія Чернецька.

Члени комісії відзначили високий науковий рівень робіт та оцінила усі 3 роботи на "відмінно".