Можливість безкоштовно скористатись всесвітньо відомою платформою дистанційного навчання Coursera.org

Шановні студенти ІЕЕ!
Адміністрація нашого університету на період карантину надає Вам можливість безкоштовно скористатись всесвітньо відомою платформою дистанційного навчання Coursera.org.
Наш інститут отримав понад 100 безкоштовних ліцензій на навчання за будь-якими курсами. Всім бажаючим пройти навчання необхідно відправити на пошту avdan@meta.ua своє Прізвище, ім'я, по-батькові, адресу електронної пошти, шифр своєї академічної групи та обов'язково свій логін в системі Електронного кампусу для ідентифікації. Після цього Вам на вказану адресу прийде запрошення від Coursera і Ви зможете обрати курс навчання.
Слід зазначити, що Вам необхідно дуже відповідально і взважено поставитися до користування цією платформою. Кількість безкоштовних ліцензій на інститут обмежена. Якщо Ви не знаєте що таке Coursera взагалі, або не впевнені, що будете проходити навчання до кінця, краще не реєструватись. Не припустимо, щоб Ви зареєструвались, обрали курс, прослухали одну лекцію, а потім покинули навчання. Кількість ліцензій обмежена, всі вони під контролем адміністрації, тому перед надсиланням листа зі своїми данними, будь-ласка як слід взважти свої бажання і можливості.
Що стосується курсів, викладачі будуть зараховувати їх на сесії, якщо вони відповідають тематиці навчальних дисциплін. Але ми не перешкоджаємо Вам обрати будь-які курси і прослухати їх для себе та отримати сертифікат, який Вам може згодитись при майбутньому працевлаштуванні.
Всім міцного здоров'я, з повагою
Адміністрація ІЕЕ