Агітаційна робота ведеться.

Паралельно до офійіних днів відкритих дверей у КПІ ім. Ігоря Сікорського та у Інституті Енергозбереження та Енергоменеджменту співробітниками кафедри електропостачання ведеться активна агітаційна кампанія 2020 року. У цю п'ятницю, 21 лютого 2020р. кафедру відвідали абітурієнти з м. Васильків. Майбутні молодші спеціалісти активно цікавилися напрямами підготовки нашої кафедри. Відвідавши лабораторії "Відновлюваних джерел енергії", центр підготовки енергоменеджерів, лабораторію "монтажу та експлуатації електротехнічного обладнання" та газогенераторну майбутні студенти відзначили високий рівень лабораторного устаткування та виявили зацікавленість напрямами роботи нашої кафедри.

Зазначимо, що це вже друга зустріч-екскурсія за останні 2 тижні. Зусиллями директора ІЕЕ Денисюка С.П., завідувача кафедри Попова В.А., а також за активного сприяння Костюка В.О., Ткаченка В.В. та Дерев'янка Д.Г. на кафедрі електропостачання активно ведеться робота з абітурієнтами.