Гостьові лекції професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії

Упродовж 18-19 лютого 2020 року для студентів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться гостьові лекцій професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії за темою "МОДЕЛЮВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ  ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ».

Цей 8-годинний міні-курс організований як навчальна мобільність в рамках програми Erasmus + та виконання цілей міжнародного освітнього проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (ID проекту: CPEA-LT-2016/10044) за програмою «Eurasia» між КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університетом Південно-Східної Норвегії.

У центрі уваги лекцій - динаміка енергосистем, традиційні та альтернативні підходи до виробництва електричної енергії, а також питання інтеграції відновлюваних джерел енергії.