Упродовж 18-19 лютого 2020 року для студентів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться гостьові лекцій професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії за темою "МОДЕЛЮВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ».
![1](/sites/default/files/inline-images/2.1%20%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F.jpg)
Цей 8-годинний міні-курс організований як навчальна мобільність в рамках програми Erasmus + та виконання цілей міжнародного освітнього проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (ID проекту: CPEA-LT-2016/10044) за програмою «Eurasia» між КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університетом Південно-Східної Норвегії.
![1](/sites/default/files/inline-images/2.2%20%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F.jpg)
У центрі уваги лекцій - динаміка енергосистем, традиційні та альтернативні підходи до виробництва електричної енергії, а також питання інтеграції відновлюваних джерел енергії.