Науково-дослідна практика іноземних студентів

Студенти кафедри електропостачання ІЕЕ, що приїхали до України з різних куточків світу здобувати вищу освіту і навчаються на англомовних програмах підготовки, зараз проходять науково-дослідну практику. Серед завдань   робота  з обладнанням сонячної фотоелектричної станції під керівництвом викладачів кафедри електропостачання ІЕЕ    Юрія Веремійчука та Дениса Дерев'янка.
Сонячну електростанцію потужністю 3,5 кВт було спроектовано і встановленої на даху навчального корпусу № 22 у рамках виконання державної науково-практичної роботи «Дослідження оптимального функціонування інтегрованих систем енергозабезпечення споживачів із застосуванням комплексного акумулювання електричної та теплової енергій» у 2019 році.