Колектив кафедри електропостачання щиро вітає своїх співробітників з отриманням звання кандидатів технічних наук.

Бажаємо Вам творчих здобутків та підкорення вершин у Вашій науковій діяльності.

Щиро вітаємо:

1. Філянін Данило Володимирович, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.050.06 при НТУ «ХПІ» на здобуття наукового ступення кандидата технічних наук «Методи і засоби інформаційного забезпечення режимів електричних мереж в умовах низької якості електроенергії», за спеціальністю 05.14.02 – електричні станції, мережі та системи. Науковий керівник : Волошко Анатолій Васильович, доктор технічних наук, доцент. Дата захисту: 06 червня 2019 р. о 12.00 у 225 аудиторії ЕК корпуса НТУ «ХПІ».

2. Чернецька Юлія Валентинівна, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на тему «Управління ефективністю функціонування систем розподілу електричної енергії в умовах стимулюючого регулювання» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси. Дата захисту: 10 жовтня 2019 року. Науковий керівник: к.т.н., доцент Замулко Анатолій Ігорович

3. Опришко Віталій Павлович, асистент кафедри електропостачання, захист дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на тему: «Оцінювання ефективності керування попитом в системах електропостачання з активним споживачем» за спеціальністю 05.14.01 – енергетичні системи та комплекси. Дата захисту: 10 жовтня 2019 року.Науковий керівник: Денисюк Сергій Петрович, доктор технічних наук, професор.