Участь студентів ІЕЕ у Оксфордських дебатах у рамках VI Загальнопольської Конференції Молодих Енергетиків

25-26 листопада пройшла VI Загальнопольська Конференція Молодих Енергетиків,організована студентами Варшавської Політехніки.👨🏼‍🎓👩🏼‍🎓

Такого роду захід – це циклічна подія, що надає можливість обміну знаннями та досвідом між студентами та випускниками, які планують пов’язати своє майбутнє з енергетикою. Це також дає чудову можливість, щоб побудувати успішні контакти з представниками енергетичних компаній.
У цьому році в конференції взяли участь й студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Окрім презентації та публічних виступів відбулася польсько-українська дискусія на тему: Can modernization of the Energy sector become a flywheel of the whole state economy?

Модераторами дискусії виступили: Президент холдингу ТТ та проф. Варшавської Політехніки – Konrad Swirski та старший викладач кафедри електропостачання КПІ ім. Ігоря Сікорського Денис Дерев'янко.

Організатор: Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej

Щиро дякуємо Варшавській Політехніці та особисто професору  Konrad Swirski за організацію та сприяння у залученні до проведення цього заходу українських студентів ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського!