Як успішно пройти переддипломну практику

До уваги студентів. На нашому сайті у розділі "Навчальний процес">>"Практика студентів" розміщено навчальний посібник з рекомендаціями щодо проходження переддипломнох практики та складання звіту з практики.

Посібник визначає вимоги до організації проведення практик студентів, які навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізаціями «Системи забезпечення споживачів електричною енергією» та «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології» і регламентує обов’язки студентів та керівників. У посібнику конкретизовані вимоги до здійснення контролю та оцінювання, а також вимоги до обсягу, структури, змісту, оформлення та захисту звіту з практик з урахуванням специфіки спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
Посібник призначений для викладачів (керівників практики) та студентів, що навчаються за спеціалізаціями «Системи забезпечення споживачів електричною енергією» та «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології»