П’ята Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енерго-збереження. Технології. (СЕТ – 2019)» 13-14.06.2019

(за центральним входом до площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», вул. Д.Галицького, буд. 27, м. Рівне).

В рамках виставки відбудуться такі заходи:

а) незалежне оцінювання учасниками експонентів* в трьох категоріях, а саме: - «Краще оформлення виставкового стенду»; - «Корисність. Доступність. Актуальність»; - «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»;

б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів);

в) конкурс «Українське – найкраще» (від місцевих виробників ковбасних виробів та молочної продукції). Відзначення заохочувальними призами від виробників продукції.

Будуть підведені підсумки обласних конкурсів** :

1) дитячої творчості: - «Енергозбереження – очима дітей»; - «Енерго-ефективність – в творчості дітей»; - «Відходам – друге життя».

2) фотоконкурсу «Енергоефективне місто (район, масив, будинок)».

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енерго-ефективності та енергозбереження, під час якого будуть здійснені презентації: - сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання і матеріалів та кращого досвіду українських і місцевих виробників енерго-ефективного обладнання;

- наукових розробок в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво» (спеціалізовані інвестиційні - українського походження),

а також*: - конкурс-тренінг «Енергоефективний ребус (головоломка)»; - «Енергоефективний крокодил»; - конкурс-тренінг «Слоган енерго-збереження»; - інтелектуальний енерготурнір «Puzzle Time».

Будуть відображені презентації в рамках проекту «Бліц-Енерго-Інформ» (під час Форуму), яким передбачається демонстрація відео-матеріалів із практичного застосування сучасних енергоефективних технологій тощо (на 1 – до 3 хв. за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів заходів).

Після офіційного відкриття Форуму між Рівненською ОДА (головою ОДА) та Харківським національним університетом радіоелектроніки заплановано підписання Меморандуму (договору) про співпрацю у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Крім того, започатковується функціонування «Медіа-центру» заходів, в рамках яких представники ЗМІ, учасники та відвідувачі зможуть отримати контент, що висвітлюється на СЕТ-2019 (фото, презентації тощо).

Для відвідувачів Виставки, формується призовий фонд (в 2018 році склав біля 57 тис. грн.), що буде розіграний за реєстраційними номерами заповнених флаєрів.

Примітки: * - з подальшим відзначенням грамотами та цінними подарунками;

** - за результатами незалежного оцінювання відвідувачами (виключно !!!) та з подальшим нагородженням грамотами і цінними подарунками переможців (І, ІІ, ІІІ призові місця).