АНОНС: ПРОДОВЖЕННЯ ФОРМАТУ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ «ІЕЕ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» - «ВАРШАВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» У СФЕРІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РИНКІВ ЕНЕРГІЇ

У рамках співпраці за освітніми та науковими напрямами у форматі прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського» - «Варшавській політехнічний університет» 15 травня 2019 року на кафедрі електропостачання буде продовжено читання циклу лекцій проф. Конрада Свирскі за тематикою "Новий європейський ринок електроенергії - досвід для України". Читання циклу лекцій було розпочате проф. Конрадом Свирскі в ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського 16 квітня 2019 року (дивіться попередній анонс).

Проведення циклу лекцій проф. Конрада Свирскі спрямоване на інтернаціоналізацію вищої освіти в ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та вдосконалення освітніх навчальних дисциплін кафедри електропостачання відповідно до вимог європейської освіти, що втілюється у Варшавському політехнічному університеті. До формату прямої взаємодії з боку кафедри електропостачання залучені дисципліни «Ринок енергії», «Інтегроване ресурсне планування в енергетиці», «Управлінська економіка в енергетиці», «Економічне регулювання в енергетиці», які читаються доцентами кафедри електропостачання канд. техн. наук Мирославом Стрелковим та канд. фіз.-мат. наук Галиною Стрелковою.

Друге читання циклу лекцій проф. Конрада Свирскі відбудеться в ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського 15 травня 2019 року.

Тема лекції: «Оптова торгівля - роль європейських енергетичних бірж».

Цільова група слухачів: магістри-науковці та магістри-професіонали груп ОЕ-81мн, ОЕ-81мп, ОН-81мн, ОН-81мп, ОТ-81мн, ОТ-81мп.

Час та місце проведення лекції: початок о 14:15, аудиторія 310, корпус 22, вул. Борщагівська, 115.