ІНОВАЦІЙНЕ МИСЛЕННЯ – ОСНОВА СУЧАСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

В рамка співпраці компанії ДТЕК з КПІ ім. Ігоря Сікорського студенти кафедри електропостачання Гліба Дмитро, Закревський Михайло,  Кузнецов Кирило, Лило Іван, Лях Володимир та Фролов Іван взяли участь у тренінгу  «Іноваціоність», який проводив Андрій Носовський - бізнес тренер Академії ДТЕК, головний технолог відділу з  операційного покращання.

Тренінг охоплював важливі складві іноваційності: методи розвитку іноваційного мислення, інструменти аналізу проблеми і удосконалення діяльності, принципи управління змінами.

Учасники тренінгу мали можливість не лише отримати інформацію, але й опрацювати у форматі бізнес-кейсів і вправ важливі навики підвищення власної іноваційності

Тренінг проходив за наступними блоками:

• розвиток іноваційного мислення -  іноваційні компанії, глобальні тенденції 2030, поняття креативності і її виміри; гра з розвитку креативності;
  • техніки генерування ідеї – морфологічний аналіз, метод фокальних об’єктів, шість капелюхів мислення, техніка ментальних карт “MindMapp”,  практика зі створення ментальної карти;
  • удосконалення діяльності – визначення концепції виробництва, 8 видів втрат, практика щодо визначення втрат у обраному процесі, система принципів 5С, гра 5С;
  • управління змінами – 4 фази змін, тест «визначення виду авторитету», 5 елементів успішного запровадження змін – модель «ADKAR».

Всі учасники за результатами підведення  підсумків

отримали іменні сертифікати.