Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня 2019 р. було підписано Меморандум про взаєморозуміння стосовно співпраці між КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта, що засвідчив зацікавленість обох навчальних закладів у взаємодії задля розвитку наукової та інноваційної діяльності в освіті.

Від імені КПІ ім. Ігоря Сікорського, Інституту енергозбереження та енергоменеджменту меморандум підписав проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергій Сидоренко, від імені Університету прикладних наук Гамма-Ліпштадта – його президент Клаус Зеппенфелд.

Підписання меморандуму було організовано в рамках робочого візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського делегації Університету прикладних наук Гамма-Ліпштадта під час проведення міжнародної конференції «IEEE 6th International Conference on Energy Smart Systems».