Вітаємо Федіну Олександру з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з енергетичного менеджменту

В КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту з 15 по 17 квітня 2019 р. проводилась за наказом Міністерства освіти та науки України Всеукраїнська студентська олімпіада з енергетичного менеджменту. В олімпіаді прийняли участь 10 провідних ВНЗ України. Олімпіада проводилася зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (спеціалізація «Енергетичний менеджмент та енергоефективність») та спеціальності 144 Теплоенергетика (спеціалізація «Енергетичний менеджмент та інжиніринг»). Кількість студентів, які приймали участь в Олімпіаді складала 30 осіб.

По спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка студенти відмічені дипломами:

І ступення - Федіна Олександра Олександрівна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»);

ІІ ступення - Дзиґа Юрій Романович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);

ІІІ ступення - Разінков Владислав Олексійович (Одеський національний політехнічний інститут).

По спеціальності 144 Теплоенергетика студенти відмічені дипломами:

І ступення - Підопригора Наталія Миколаївна (Сумський державний університет);

ІІ ступення - Корженко Олег Васильович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»);

ІІІ ступення - Лаварько Михайло Анатолійович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

В командному заліку І місце завоювала команда КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ, ІІ місце – команда СумДУ, Сусм, ІIІ місце – команда НТУ «ХПІ». Оргкомітет олімпіади висловлює подяку керівництву і провідним викладачам університетів, які підготували обдаровану студентську молодь, що здатна вирішувати складні питання і в подальшому стане впроваджувати ідеї енергозбереження та енергоменеджменту в життя.

На базі олімпіади проводився спецконкурс від компанії Viessmann. Переможці спецконкурсу були відмічені дипломами та подарунками від спонсорів.

Особлива подяка спонсорам Олімпіади: компаніям Atmosfera, HERZ, iC consulenten, Viessmann, WILO, BOSCH, DKC, E.NEXT, Центру ресурсоефективного та чистого виробництва, які підготували чудові подарунки студентам і викладачам ВНЗ, без участі яких неможливо було провести нагородження і закриття олімпіади та спецконкурсу.

За три дні олімпіади учасники провели основний тур змагання, проведена екскурсія в Інститут технічної теплофізики НАН України «ПАСИВНИЙ БУДИНОК ТИПУ «НУЛЬ — ЕНЕРГІЇ»», прослухали лекція від компанії HERZ «Питання енергоефективності систем теплопостачання», журі виявило переможців олімпіади в особистому та колективному заліку, оргкомітет підвів підсумки та нагородив учасників грамотами та дипломами, вручив подарунки від спонсорів.

Оргкомітет Олімпіади висловлює подяку співробітникам каф. ЕП та ТЕ ІЕЕ, які внесли вагомий вклад в організацію і проведення Олімпіади.