11 квітня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні».
![1](/sites/default/files/inline-images/%D0%97-1.png)
В ході заходу відбулося урочисте підписання очільниками університетів угоди про співпрацю, а саме вони ставили свої підписи на великому постері з мапою України та назвами їхніх навчальних закладів. У підготовці енергоаудиторів для України братимуть участь 34 провідні вітчизняні заклади вищої освіти, в тому числі і КПІ ім. Ігоря Сікорського.
![1](/sites/default/files/inline-images/%D0%97-2.png)
Це ще один важливий крок в рамках роботи Фонду енергоефективності. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час презентації запуску Програми з підготовки енергоаудиторів в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Також Геннадій Зубко провів лекцію майбутнім фахівцям студентам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського про реформу енергоефективності та перспективи, які вона відкриває.
![1](/sites/default/files/inline-images/%D0%97-3.png)
На лекції були розглянуті питання про застосування базової освіти з теплотехніки для енергоаудиту, про стажування у Фонді енергоефективності, що зробити аби молодь не їхала за кордон, як студенту набути практичний досвід енергоаудитора.
![1](/sites/default/files/inline-images/%D0%97-4.png)
Асистент кафедри електропостачання ІЕЕ, Василенко В. І.