Віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко читав лекцію для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

11 квітня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні».

1

В ході заходу відбулося урочисте підписання очільниками університетів угоди про співпрацю, а саме вони ставили свої підписи на великому постері з мапою України та назвами їхніх навчальних закладів. У підготовці енергоаудиторів для України братимуть участь 34 провідні вітчизняні заклади вищої освіти, в тому числі і КПІ ім. Ігоря Сікорського.

1

Це ще один важливий крок в рамках роботи Фонду енергоефективності. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час презентації запуску Програми з підготовки енергоаудиторів в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Також Геннадій Зубко провів лекцію майбутнім фахівцям студентам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського про реформу енергоефективності та перспективи, які вона відкриває.

1

На лекції були розглянуті питання про застосування базової освіти з теплотехніки для енергоаудиту, про стажування у Фонді енергоефективності, що зробити аби молодь не їхала за кордон, як студенту набути практичний досвід енергоаудитора.

1

Асистент кафедри електропостачання ІЕЕ, Василенко В. І.