Віце-прем’єр міністр України Геннадій Зубко читав лекцію для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

11 квітня у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні».

В ході заходу відбулося урочисте підписання очільниками університетів угоди про співпрацю, а саме вони ставили свої підписи на великому постері з мапою України та назвами їхніх навчальних закладів. У підготовці енергоаудиторів для України братимуть участь 34 провідні вітчизняні заклади вищої освіти, в тому числі і КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Це ще один важливий крок в рамках роботи Фонду енергоефективності. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час презентації запуску Програми з підготовки енергоаудиторів в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Також Геннадій Зубко провів лекцію майбутнім фахівцям студентам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського про реформу енергоефективності та перспективи, які вона відкриває.

На лекції були розглянуті питання про застосування базової освіти з теплотехніки для енергоаудиту, про стажування у Фонді енергоефективності, що зробити аби молодь не їхала за кордон, як студенту набути практичний досвід енергоаудитора.

Асистент кафедри електропостачання ІЕЕ, Василенко В. І.