Публічний виступ студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського в Солом’янській районній місті Києві адміністрації

Згідно з Договором про співробітництво між Управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» № 1 від 28.10.2016 року 10 квітня 2019 року відбувся публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом’янського району.

Завдяки підписанню цього договору у студентів з’явилась можливість провести енергетичний аудит на реальному об’єкті, провести необхідні вимірювання, попрацювати з реальними даними та запропонувати заходи з енергозбереження які в подальшому буде доцільно впровадити на об’єкті для досягнення економії коштів за рахунок скорочення споживання енергетичних ресурсів.

Всього в цьому навчальному році було проведено енергетичні аудити на 35-ти об’єктах Солом’янського району, на кожному об’єкті була проведена тепловізійна зйомка, звіти з енергетичного аудиту будуть передані представникам цих закладів. У результаті за розрахунками студентів по 35-ти об’єктах сумарна економія коштів може скласти приблизно 45 млн. грн на рік.

ПІБ студента

вул. Єреванська 10-А

Вольський Володимир В'ячеславович

вул. Солом'янська 8

Керівництво ІЕЕ щиро вітає студентів, які приймали безпосередню участь у публічному захисті курсових проектів.

Студенти, які показали високий рівень підготовки, знання матеріалу, довели, що вони спроможні комплексно вирішувати поставлені перед ними задачі. Вони гідно представили наш університет і заклали міцний фундамент для подальшої співпраці. Голови ОСББ та ЖБК висловили свою подяку студентам та побажання в подальшій співпраці.

Всього за два роки співпраці було проведено енергетичні аудити на 97-ми об’єктах Солом’янського району та впроваджено деякі заходи, запропоновані нашими студентами, а саме заходи по модернізації системи освітлення, утеплення фасадів будівлі та інші.

Асистент кафедри елктропостачання ІЕЕ, Василенко В. І.