Вебінар щодо роботи з базою аналітичних та статистичних даних Statista

Студенти 4 курсу груп ОН-г-61 та ОН-52 спеціальності «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології»,  26.02.2019 відвідали вебінар щодо роботи з базою аналітичних та статистичних даних Statista, яки проходив у Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Доповідач – А. Вайноріс, представник компанії, розповів про основні можливості порталу. Statistaнадає доступ до даних з установ, що займаються дослідженням ринку і пропозицій, а також з комерційних організацій і державних установ англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами. На вебінарі показано основні можливості порталу, навігацію по сайту на прикладі схем, продемонстровано роботу з базами даних по певним компаніям та галузям. Спеціально для студентів ІЕЕ було здійснено пошук статистичних даних енергетичного сектору.

Також студентам і викладачам було показано портал, як інструмент для пошуку, аналізу та візуалізації даних у повсякденній діяльності, а також у процесі підготовки та написання наукових робіт.

Студент ОН-52 Лунін М.