25 січня представниками Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, було проведено професійно орієнтовану зустріч з курсантами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Під час зустрічі було проведено майстер-клас з використанням сучасного обладнання обладнання. Курсанти КПК активно приймали участь у розмові та задавали питання на які отримали кваліфіковані відповіді. Інститут енергозбереження та енергоменеджменту як і завжди підтримує професійну освіту в Україні, а також сприяє інтеграції сучасних електротехнічних технологій у навчальний процес.
![1](/sites/default/files/inline-images/IMG-a3fc5e77111a79011d1bc18d2f6b9a51-V.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/IMG-90c31868c65a27e7a8678524ce37ba53-V.jpg)