15 грудня 2018 року з 9.00 до 15.00 у великуму залі музею КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся загальноуніверситетський День відкритих дверей.
![1](/sites/default/files/inline-images/Image-1.jpg)
На день відкритих дверей з'їхалися абітурієнти з батьками з усієї україни. У музеї КПІ ім. Ігря Сікорського Інститутом Енергозбереження та Енергоменеджменту було представлено напрямки підготовки кафедри електропостачання, а також стенди "Розумний будинок" та тепловізійне обладнання яке використовується при навчанні студентів в рамках підготовки енергоменеджерів.
![1](/sites/default/files/inline-images/image1%20%282%29.jpeg)
![1](/sites/default/files/inline-images/image2%20%281%29.jpeg)
![1](/sites/default/files/inline-images/image3%20%281%29_2.jpeg)