ХVІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОЛОДЬ ЕНЕРГЕТИЦІ УКРАЇНИ 2017: ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА ЕНЕРГЕТИКІВ»

Молодь енергетиці України

Громадська організація «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики» (ГО ВРВПЕ), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ), Рада молодих енергетиків України (РМЕУ) запрошують до участі у XVІI Всеукраїнському конкурсі «Молодь – Енергетиці України – 2017.

Мета конкурсу – широке залучення молоді до ознайомлення з проблемами  енергозбереження, ефективного використання енергетичних ресурсів, покращення екологічного стану навколишнього середовища, впровадження нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій, підвищення ефективності
використання енергії та енергетичних ресурсів.

Організатори конкурсу: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Громадська організація «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики», Національна академія наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Рада молодих енергетиків України.

Конкурс проводиться згідно з такими номінаціями: паливно-енергетичні ресурси, теплова енергетика, атомна енергетика, гідроенергетика, нетрадиційні відновлювальні джерела енергії, електроенергетика, екологія, економія енергетики.

Нагородження учасників конкурсу. Переможці та лауреати конкурсу у кожній номінації отримують почесні дипломи та подарунки.

Вимоги до учасників конкурсу та конкурсних робіт. До участі у конкурсі допускаються представники енергетичних підприємств і енергокомпаній, інститутів та науково – дослідних організацій електроенергетичної галузі, Національної Академії наук.

Конкурсні роботи та анкету учасника (додається) надсилати за адресою: 01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 27, кімната 414.

Національний технічний університет України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 03056, м. Київ, Проспект Перемоги, 37, з поміткою «Конкурс – «Молодь – енергетиці України – 2017».

Тел./факс (044) 239-45-22, e-mail: rseu.@ua.energy.

Завантажити умови конкурсу