X міжнародна виставка “Енергоефективність. Відновлювальна енергетика - 2017”

ф1

7-8 листопада відбулася X міжнародна виставка “Енергоефективність. Відновлювальна енергетика - 2017” та XV міжнародна спеціалізована виставка “Енергетика в промисловості - 2017”, яку відвідали студенти 5-го курсу. Організаторами яких були: міністерство енергетики та вугільної промисловості України  та міжнародний виставковий центр. У нових економічних умовах дані міжнародні виставки стали центральним об’єднуючим галузевим заходом для демонстрації досягнень у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологіях.

Студенти кафедри електропостачання мали унікальну нагоду взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього вітчизняної енергетики, зустрітися з представниками інтелектуальної та інженерної еліти – керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, електропостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об’єктів  , фінансистами та інвесторами.

p1

Однією з головних подій була презентація іноземних учасників виставки -відкритої мережі R & D. Відкрита мережа R & D Lithuania є нещодавно започаткованою платформою співпраці науково-дослідних центрів та лабораторій відкритого доступу з 14 університетів Литви, 13 державних науково-дослідних інститутів, а також 8 науково-технологічних парків. Усі ці інститути об'єднали свій інтелектуальний потенціал, інфраструктуру та ресурси на науково-технічний розвиток високого рівня, щоб забезпечити науково обґрунтовані рішення проблем, що виникають у бізнесі та суспільстві. Концентрація ресурсів дозволяє створювати нові технології та продукти, а також надавати послуги з досліджень та розробок, а отже - підвищити конкурентоспроможність всіх залучених партнерів. Тому, якщо є потреба: щоб створити новий вдосконалений науково-дослідний продукт, проводити експериментальні дослідження, різні виміри або побудувати прототипу, і створити нову або вдосконалити існуючу технологію.

photo1

Центри досліджень та розробки з відкритим доступом - це місце, яке потрібно застосувати. Партнери з мережі R & D Литви надають професійну допомогу в дослідженнях, технологіях та інноваційних питаннях. Іноземні компанії часто звертаються до нас за сертифікацією продукції для експорту продукції до Європейського Союзу. Наукові дослідження проводяться навіть глобальними компаніями, такими як "IBM", "Microsoft", "Thermofisher Scientific", "Siemens", "Huawei".

p2

Готовність задіяти свій енергетичний потенціал у виробничому процесі продемонстрували вітчизняні та зарубіжні учасники виставки: розробники, виробники, постачальники нових технологій та ефективного електротехнічного і енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, кабельно-провідникової продукції, інформаційних технологій, засобів автоматизації.

Також, заходи на яких студенти прийняли участь наведені нижче: Енергетичний форум (організатор: Національна асоціація України з теплових насосів), Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань» (організатор: Видавничий дім «Медіа‑Про»), Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва), Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного виміру викидів забруднюючих речовин зі стаціонарних джерел» (організатор: ТОВ «Екніс‑Україна»), Міжнародна науково‑практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор: Київський кооперативний інститут бізнесу і права), Семінар «Триланкова технологія збирання врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор: ТОВ ТД «EGRITECH») та інші заходи.

p3

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. Тому, міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликала величезну зацікавленість у студентів.

p4