![Візит на завод компанії "Coca-Cola Beverages Ukraine Limated"](/sites/default/files/styles/for_arti/public/2017-06/photo5298908956934121462.jpg?itok=Eb9Ein1m)
31 травня та 01 червня 2017 року в рамках навчальної дисципліни "Розробка та впровадження систем енергетичного менеджменту" студенти груп: ОН-61м, ОН-62м та ОН-61с, спеціалізації "Енергетичний менеджмент та енергоефективність" відвідали завод компанії "Coca-Cola Beverages Ukraine Limited" у супроводі викладачів: Веремійчука Ю.А., Бориченко О.В., Стрелкової Г.Г.
Візит відбувся з метою вивчення шляхів підвищення енергоефективності підприємства та набуття практичних навичок впровадження системи енергетичного менеджменту відповідно до стандарту ISO:50001.
Під час екскурсії студенти буди ознайомлені з особливостями виробництва та роботи підприємства, сучасними системами вимірювання та моніторингу даних.
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_20170531_135925.jpg)
![Фото](/sites/default/files/inline-images/IMG_20170531_140056.jpg)
![Фото](/sites/default/files/inline-images/photo5298815829158242281.jpg)