Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня

 

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

У відповідь на це рішення МОН рекомендувало закладам освіти:

Можливість безкоштовно скористатись всесвітньо відомою платформою дистанційного навчання Coursera.org

1

Шановні студенти ІЕЕ!
Адміністрація нашого університету на період карантину надає Вам можливість безкоштовно скористатись всесвітньо відомою платформою дистанційного навчання Coursera.org.
Більше читайте у статті.

РОЗВИТОК ВЗАЄМОВІДНОСИН ЗА ФОРМАТОМ ПРЯМОЇ ВЗАЄМОДІЇ З ВАРШАВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКОЮ, М. ВАРШАВА, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА – ПІДСУМКИ 2019 РОКУ

На початку 2019 р. за форматом прямої взаємодії «ІЕЕ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» - «ВАРШАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» на кафедрі електропостачання розпочалась українсько-польська співпраця у сфері лібералізації ринків енергії за участі директора ІЕЕ Денисюка С.П. та представників кафедри електропостачання - доц. Стрелкова М.Т., доц. Стрелкової Г.Г. та ст.викл. Деревянко Д.Г.  1

Агітаційна робота ведеться.

Паралельно до офійіних днів відкритих дверей у КПІ ім. Ігоря Сікорського та у Інституті Енергозбереження та Енергоменеджменту співробітниками кафедри електропостачання ведеться активна агітаційна кампанія 2020 року. У цю п'ятницю, 21 лютого 2020р. кафедру відвідали абітурієнти з м. Васильків. Майбутні молодші спеціалісти активно цікавилися напрямами підготовки нашої кафедри. Відвідавши лабораторії "Відновлюваних джерел енергії", центр підготовки енергоменеджерів, лабораторію "монтажу та експлуатації електротехнічного обладнання" та газогенераторну майбутні студенти відзначили високий рівень лабораторного устаткування та виявили зацікавленість напрямами роботи нашої кафедри. Зазначимо, що це вже друга зустріч-екскурсія за останні 2 тижні. Зусиллями директора ІЕЕ Денисюка С.П., завідувача кафедри Попова В.А., а також за активного сприяння Костюка В.О., Ткаченка В.В. та Дерев'янка Д.Г. на кафедрі електропостачання активно ведеться робота з абітурієнтами.

11

Вітаємо наших колег - переможців конкурсу в номінації «Молодий викладач-дослідник-2019»

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут Імені Ігоря Сікорського» переможцями конкурсу в номінації «Молодий викладач-дослідник-2019» по кафедрі електропостачання стали:
- Веремійчук Юрій Андрійович
- Дерев’янко Денис Григорович
- Опришко Віталій Павлович
Вітаємо наших колег та бажаємо їм подальших творчих здобутків у науці.

1

Премія Президента України – молодим науковцям ІЕЕ

13 лютого 2020 року відбулося урочисте нагородження молодих науковців ІЕЕ: робота «Науково-технічні та управлінські підходи до підвищення енергоефективності будівель» отримала Премію Президента України для молодих учених у 2019 р.

1

Гостьові лекції професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії

Упродовж 18-19 лютого 2020 року для студентів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться гостьові лекцій професора Франсіско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії за темою "МОДЕЛЮВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНЕ ПРОГРАМУВАННЯ  ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ».

1

Візит професора Франциско Гонсалес-Лонгатт з Університету Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія)

У зв’язку з реалізацією проекту кредитної мобільності з Університетом Південно-Східної Норвегії (Королівство Норвегія) у рамках програми ЄС «Erasmus +» та виконання завдань спільного міжнародного освітнього проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (ID проекту: CPEA-LT-2016/10044) за програмою «Eurasia» між КПІ ім. Ігоря Сікорського і Університетом Південно-Східної Норвегії  у період з 15 по 22 лютого 2020 року в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту відбувається візит професора Франциско Гонсалес-Лонгатт з університету-партнеру.

1

Науково-дослідна практика іноземних студентів

Студенти кафедри електропостачання ІЕЕ, що приїхали до України з різних куточків світу здобувати вищу освіту і навчаються на англомовних програмах підготовки, зараз проходять науково-дослідну практику. Серед завдань   робота  з обладнанням сонячної фотоелектричної станції під керівництвом викладачів кафедри електропостачання ІЕЕ    Юрія Веремійчука та Дениса Дерев'янка.
Сонячну електростанцію потужністю 3,5 кВт було спроектовано і встановленої на даху навчального корпусу № 22 у рамках виконання державної науково-практичної роботи «Дослідження оптимального функціонування інтегрованих систем енергозабезпечення споживачів із застосуванням комплексного акумулювання електричної та теплової енергій» у 2019 році.
 

1