Вітаємо переможниць Хакатон для студенток «Як зацікавити дівчат енергетикою» №2!

Студентка 5 курсу нашої кафедри спеціальність "Системи забезпечення споживачів електричною енергією" Катерина Гілевич спільно із студенткою 2 курсу УІПА Оленою Логвіновою розробили проєкт "Енерго-сім'я" і посіли 2 місце.

1

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту потрапив у TOP 10 FORBES!!!

1

Медіа-компанія Forbes Україна опублікувала перший список 100 найкращих факультетів українських ВУЗів. Так, у чотирьох  номінаціях одним з найкращих виявися КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наш університет представлений в рейтингу 16 разів, а Інститут енергозбереження та енергоменеджменту потрапив у ТОП 10 Інститутів/факультетів промисловості!!!

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21

9‑11 березня 2021 р. за підтримки ТОВ «Транзишн Текнолоджис Юкрейн», Міністерства освіти та науки України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України  та Науково-виробничого комплексу «Укренергозбереження» у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться VІІ міжнародна науково-технічна та навчально-методична конференція «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ – PEMS’21».

Початок пленарного засідання 10 березня о 10:00 за посиланням: https://meet.google.com/umh-xzot-xaf

З програмою конференції можна ознайомитися тут

Відкрита університетська студентська олімпіада зі спеціальності 141

22 лютого 2021 року вперше відбулася онлайн «Відкрита університетська студентська олімпіада зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Енергетичний менеджмент та енергоефективність) та спеціальності 144 Теплоенергетика (Енергетичний менеджмент та інжиніринг)».
В олімпіаді приймали участь студенти з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національного університету «Запорізька політехніка», Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка

Вітаємо наших колег - переможців конкурсу в номінації «Молодий викладач-дослідник-2020»

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут Імені Ігоря Сікорського» переможцями конкурсу в номінації «Молодий викладач-дослідник-2020» по кафедрі електропостачання стали:
- Веремійчук Юрій Андрійович
- Дерев’янко Денис Григорович
Вітаємо наших колег та бажаємо їм подальших творчих здобутків у науці.

1

 

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн!

Цікавишся темою енергетики або геоінженерії? Не байдужий до інтелектуальних систем енергоспоживання (Smart Grid) та енергетичного менеджменту (ISO 50001), ІТ–технологій автоматизованих електромеханічних систем, проєктування підземних об'єктів та комплексів міст? Якщо так, то завітайте на день відкритих дверей ІЕЕ.

 Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
• Вимоги до вступу в 2021;
• Все про наші освітні програми;
• Де і ким працюють випускники інституту;
• Про програму подвійного диплому за кордоном;

Захист магістерських дисертацій за програмою подвійного диплому

У п'ятницю 18 грудня о 13:00 відбувся публічний захист трьох магістрів освітньо-професійної програми підготовки за програмою подвійного диплому "Електроенергетика нового покоління та енергетичні ринки".

1

Студенти:

Батюта Катерина 

тема: Short-term electricity price forecasting of dayahead market

Рибій Михайло

тема: Multi-agent control in local power supply systems with flexible generation and active electricity сonsumers”

Лавринович Павло

тема: “Using the possibilities of combуned operation of ТРP and SPP in the system of guaranteed electricity supply to consumers”

1

За умовами проєкту навчання проводилося викладачами КПІ ім. Ігоря Сікорського та Варшавського технологічного університету англійською мовою. Студенти навчалися на другому кваліфікаційному рівні (магістр) зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Захисти магістерських дисертаційних робіт проводилися англійською мовою.

Під час захисту до державної екзаменаційної комісії приєдналися професор Швірські та професор Русович, а також співкоординатор від КПІ ім. Ігоря Сікорського к.т.н., Денис Дерев'янко та проєктний менеджер к.т.н., Юлія Чернецька.

1

Члени комісії відзначили високий науковий рівень робіт та оцінила усі 3 роботи на "відмінно".