Онлайн відкрита лекція на тему «Покращення якості електроенергії в розподільних мережах. Силова електроніка Vs гібридні трансформатори»

21 грудня відбулась онлайн відкрита лекція професора кафедри силової електроніки та електричних машин Гданської політехніки (Польща) Ришарда Стржелецькі на тему «Покращення якості електроенергії в розподільних мережах. Силова електроніка Vs гібридні трансформатори», яку організував професор кафедри та гарант освітньо-наукової програми проф. кафедри електропостачання д.т.н. Сергій Денисюк.

Лекцію відвідали насамперед магістри освітньо-наукової та освітньо-професійних програм, аспіранти, викладачі кафедри, а також бакалаври. Було  більше ніж 50 учасників.

Ришард Стржелецькі  є випускником нашого університету, у 1981 році закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" за спеціальністю «Електроніка і автоматика», а в 1984 році отримав ступінь кандидата технічних наук на факультеті електронної техніки.

Його наукова діяльність зосереджена на питаннях, пов’язаних із побудовою та застосуванням силових електронних систем для підвищення ефективності використання електроенергії. У цій сфері він особливо зацікавлений у покращенні якості постачання та прийому електроенергії та контролю потоків електроенергії. Автор численних реалізацій, кількох патентів і патентних заявок, статей, підручників. Учасник міжнародних проектів. Його наукова діяльність відзначена багатьма нагородами.

Лекція була цікава та змістовна, також лектор розповів про науку та навчання у Польщі, про можливості співпраці.
Дякуємо всім за участь.