Участь студентів кафедри у форумі енергоменеджерів.

В рамках Тижня енергоефективності 2023, 13 грудня був проведений Форум енергоменеджерів, на який доєдналися  здобувачі освітньої програми "Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології".
Здобувачі мали можливість почути обговорення поточного стану впровадження енергоменеджменту та енергомоніторингу на рівні громад і урядових організацій, а також розглянути досвід щодо впровадження енергоменеджменту та енергомоніторингу на прикладі трьох громад та Офісу Генерального Прокурора України.

Здобувачам вдалося долучитися до професійного майданчика, на якому енергоменеджери обмінялися інформацією, досвідом та найкращими практиками у сфері енергетичного менеджменту.
На форумі було цікаве опитування "Енергоменеджмент в громадах: що заважає та чого бракує?" і 45% опитаних зазначили, що бракує фахівців. Тому активно продовжуємо готувати професійну спільноту майбутніх енергоменеджерів разом з НН ІЕЕ - Кафедра електропостачання.