Екскурсія до Інституту Електродинаміки НАН України та компанії «Анігер».

Студенти кафедри електропостачання групи ГН-31мн та ОН-21мн освітньо-наукової програми «Енергетичний менеджмент, електропостачання та інжиніринг електротехнічних комплексів» разом зі своїми кураторами проф. С.П. Денисюком та професором кафедри електропостачання М.В. Гребченко відвідали Інститут Електродинаміки НАН України та компанію  «Анігер».

Компанія займається розробкою, виготовленням та впровадженням засобів та систем моніторингу та керування електроенергетичних об’єктів. Системи та окремі прилади, які були розроблені “АНІГЕР”, впроваджені на підстанціях 750 кВ, 330 кВ, 110 кВ, атомних, теплових та гідроелектростанціях, теплоенергоцентралях, тягових підстанціях залізниць та на підстанціях енергоємних підприємств.

Олександр Сподинський, провідний інженер відділу №4 Інституту електродинаміки НАН України, представив презентацію на тему «Цифрова підстанція». Ознайомились з обладнанням для автоматизації систем, моніторингу та власні розробки підприємства Анігер «Regina».