Круглий стіл “Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ”

Національний технічний університет України “Київський політехнічний

інститут імені Ігоря Сікорського” запрошує 25 жовтня 2023 року об 11.00 взяти участь у круглому столі “Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ”, що відбудеться за участі представників ЗВО України та державних органів.

Мета заходу – згуртувати академічну спільноту для:

- обговорення викликів у запровадженні політик та процедур академічної доброчесності в освітньому процесі

- розуміння механізмів, які заважають рухати культуру академічної доброчесності

- обміну досвідом, ідеями та напрацювання спільних рішень для подолання викликів.

Круглий стіл відбудеться у змішаному форматі. Пряма трансляція здійснюватиметься на You-tube-каналі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Переконані, що цей захід буде корисним для адміністрації університетів, викладачів ЗВО, студентів, експертів з академічної доброчесності та усіх зацікавлених представників академічної спільноти.

Реєстрація учасників.