Екскурсія на підстанцію 110/10 кВ Приватного акціонерного товариства «ДТЕК Київські електромережі».

Шановні студенти кафедри електропостачання!

Наразі планується екскурсія на підстанцію 110/10 кВ Приватного акціоне-рного товариства «ДТЕК Київські електромережі». Підстанція обладнана су-часним електротехнічним обладнанням. В програмі екскурсії заплановано огляд наступного електротехнічного обладнання:

-    елегазова комплектна розподільна установка (КРУЕ);
-    силові трансформатори;
-    релейний захист та автоматизація електричної підстанції 110/10 кВ.

Екскурсію будуть проводити фахівці ДТЕК. Попередньо відбудеться вступ-на лекція. Ви зможете задати усі питання, які Вас цікавлять щодо функціону-вання підрозділу оператору системи розподілення ДТЕК Київські електроме-режі, можливостей проходження дуальної освіти на базі зазначеного підпреєм-ства, перспектив працевлаштування, тощо.

Орієнтовна тривалість екскурсії – 1,5 години + витрата часу на дорогу.
Орієнтовна дата екскурсії – 01.11.2023 р.

Усі бажаючі взяти участь в екскурсії, заповніть, будь ласка, реєстраційну гугл-форму

Закінчення реєстрації – 22.10.2023 р.