Вебінар «ЕнІнХаб - професійний партнер. Впровадження найкращих практик та європейських стандартiв у сферi енергоефeктивності»

21 квітня 2023 року  об 11.00 відбудеться вебінар «ЕнІнХаб – професійний партнер. Впровадження найкращих практик та європейських стандартів у сфері енергоефeктивності», під час якого Ви будете мати можливість познайомитись з інноваційними підходами, матеріалами, обладнанням у сфері енергоефективності промислових та адміністративних будівель. Вебінар проводиться в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Організатор заходу Енерго-Інноваційний Хаб Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова у партнерстві з Громадською організацією «Школа енергоефективності». Мета нашого заходу збагатити ваш досвід інноваційними підходами в сфері енергоефективності для промислових і адміністративних будівель. Програма заходу додається до листа. Для участі у заході просимо попередньо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnpYUn2n70qDBmQM8FltH0Is3utUxUBeYjt4vWFGr8Ju9PwA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0   Посилання на захід надійде на вашу електронну скриньку 20.04.2023.