Відкрита університетська студентська олімпіада з дисципліни «Енергетичний менеджмент»

На виконання наказу КПІ ім. Ігоря Сікорського № НОН/102/2023 від 24 березня 2023 року «Про проведення відкритої університетської студентської олімпіади з дисципліни «Енергетичний менеджмент» у період з 10 по 12 квітня 2023 р. у дистанційному режимі та синхронному форматі із забезпеченням надійної ідентифікації кафедри електропостачання та теплової і атомної енергетики проводять олімпіаду з навчальної дисципліни «Енергетичний менеджмент» для спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 144 Теплоенергетика.

Ознайомитися з програмою Олімпіади можна за посиланням.

Також у рамках проведення Олімпіади 11 квітня 2023 року заплановано два цікавих вебінари від наших спонсорів та роботодавців.

14.00-15.00 – Вебінар «Потреби та перспективи енергоефективності у військовий і мирний часи», спікер – Голова Асоціації енергоаудиторів України, директор ТОВ «Центр ефективного енерговикористання» Вадим ЛИТВИН

15.00-16.00 – Вебінар «Комплексні системи реновації будівель від компанії HERZ», спікер – інженер технічного відділу компанії HERZ Михайло МАЦУНИЧ Підключитися до конференції Zoom (ідентифікатор конференції: 732 7138 2935, код доступу: 2EvXmi).

Запрошуємо всіх бакалаврів та магістрів спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і 144 Теплоенергетика прийняти участь у цих вебінарах.

БАЖАЄМО УСІМ УСПІХУ!!!

Спонсори відкритої університетської студентської олімпіади з дисципліни «Енергетичний менеджмент»