V МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)»

13 – 15 листопада 2019 року відбудеться п’ята Міжнародна науково-практична конференція
«Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)».

Ця конференція є міжнародним форумом, на якому вчені, виробничники, управлінці зможуть обмінятись результатами нових досліджень, досвідом провадження автономних і локальних системи генерації електро- та теплової енергії.
Організатори конференції: Інститут технічної теплофізики НАНУ, Національний технічний університет України «КПІ ім. І.Сікорського» (Інститут енергозбереження і енергоменеджменту), Національний технічний університет «ХПІ», Держенергоефективності, Мінрегіон, ДП «НАЕК «Енергоатом» і ВП «Рівненська АЕС» та Рівненська облдержадміністрація (далі - ОДА).
Запрошуємо студентів та викладачів кафедри взяти участь у роботі V Міжнародної конференції: «СТЕПЕС. (SHESES’19)».

Конференція присвячена науково-практичним, технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності, а саме: - концепції сталого розвитку теплової та атомної енергетики;
- відновлювальним низько-вуглецевим джерелам енергії, в т.ч. із;
- автономним та локальним системам генерації електроенергії, в т.ч. розосередженим;
- енергоаудиту та енергосервісним послугам; використанням місцевих видів палива та відходів деревини тощо;
- енергоефективності систем теплової генерації;
- проблемам якості електроенергії та підвищення ефективності її використання
- хімводопідготовці, водопостачанню і відведенню в системах теплозабезпечення.

Реєстраційну форму можна завантажити тут.

Лист запрошення можна завантажити за посиланнями:

Сторінка 1

Сторінка 2