СТАРТУВАВ НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ГРУПИ СТУДЕНТІВ ІЕЕ ДО НІМЕЧЧИНИ

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) КПІ ім. Ігоря Сікорського за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) отримав можливість реалізувати проект «Навчальний візит групи українських студентів до Німеччини: німецько-українське співробітництво задля практично-орієнтованої та новітньої освіти інженерів-електротехніків» [http://io.iee.kpi.ua/uk/node/387] (Project ID 57481265).

Учасниками проекту стали 15 студентів кафедри електропостачання, що навчаються на магістерському рівні вищої освіти за різними освітніми програмами спеціальності «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Так, у складі учасників студенти груп ОЕ – спеціалізація «Системи забезпечення споживачів електричною енергією»: Михайлів Ярослав, Белосвєтов Тарас, Загорський Олександр, Лило Іван, Охота Лідія, Поплавець Дмитро, Голодний Олексій, Яценко Олексій, Ліповий Владислав; та студенти груп ОН – спеціалізація «Енергетичний менеджмент та енергоефективні технології»: Панадій Єлизавета, Шарадзе Річард, Данго Ібрагіма, Єфремов Володимир, Кравченко Владислав та Лях Володимир.

Програмою навчального візиту було передбачено відвідування у робочі дні інформаційних зустрічей, предметно-орієнтованих семінарів, лекційних та практичних занять у двох ВНЗ Німеччини: Університеті прикладних наук Гамма-Ліпштадта (HSHL) в м. Гамм та Університеті прикладних наук Дортмунда (FH Dortmund) в м. Дортмунд. У вихідні дні програма навчального візиту також наповнена різноманітними заходами, що допомагають ближче познайомитися не лише із сучасним культурним життям Німеччини, а і з промисловою та історичною спадщиною країни.

Нижче короткий фото-звіт про вікенд і перший робочий день в Університеті прикладних наук Гамма-Ліпштадта.

Відвідування футбольного стадіону Дортмундської Борусії:

Промислова спадщина: екскурсія до колишніх промислових майданчиків вугільної шахти Zeche Zollen та коксохімічного підприємства Kokerei Hansa:

Екскурсія до лабораторій Університету прикладних наук Гамма-Ліпштадта: