21 лютого представники КПІ ім. Ігоря Сікорського провели профісійно-орієнтовану зустріч з учнями Київського спеціалізованого технічного ліцею «Універсум». Мета зустрічі – доведення до сучасної молоді важливості та попиту спеціальностей в галузі електротехніки. Слухачі із задоволенням сприймали цікаву та важливу інформацію, задавали питання. Інститут енергозбереження та енергоменеджменту як і завжди займається активною участю у популяризації спеціальностей у галузі електротехніки серед молоді України.
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2019-02-21_11-55-44%20-%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2019-02-21_11-55-50%20-%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2019-02-21_11-56-06.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2019-02-21_11-55-36.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2019-02-21_11-55-09.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2019-02-21_12-03-41.jpg)