Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів «Все навколо - енергія»

Учнівська молодь активно долучається до енергоефективності та використання «чистої» енергії.

28-29 вересня 2016 р. у м. Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Все навколо - енергія», організатором якого є МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ.

107 юних дослідників з 21 області України, а також міста Києва, дійшли фіналу та презентували журі конкурсу понад 100 робіт у номінаціях: «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження у побуті та навчальному закладі. Екобудинок», «Енергія та довкілля», «Популяризація енергозберігаючого способу життя».
«Приємно бачити, наскільки серйозно та водночас творчо учні підійшли до своїх досліджень. Роботи вражають глибоким розумінням теми енергоефективності та відновлюваної енергетики. Впевнені, що за такою ініціативною та активною молоддю майбутнє нашої країни, в якому енергонезалежність стане реальністю, а енергоефективна поведінка – звичкою усіх громадян», - повідомив Дмитро Коваленко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності, під час нагородження переможців конкурсу.
До роботи у журі конкурсу були залучені фахівці Держенергоефективності, наукові співробітники Національного університету біоресурсів і природокористування України та Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»