Представники кафедри електропостачання взяли участь у науково-практичному семінарі «Енергоефективність та сучасні технології освітлення»
12 червня 2026 року представники кафедри електропостачання Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського взяли участь у науково-практичному семінарі «Енергоефективність та сучасні технології освітлення», який відбувся на базі НУБіП України.









