Успішне проведення дня відкритих дверей

16 лютого 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся День відкритих дверей. До участі в цьому заході було зареєстровано близько 1000 потенційних абітурієнтів КПІ, але завітали до університету значно більше. День відкритих дверей було проведено у найбільшому експозиційному залі Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського. З 9-ї ранку всі відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами Інституту енергозбереження та енергоменеджменту та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Спілкування відбувалося поруч із спеціально обладнаними стендами всіх кафедр Інституту енергозбереження та енергоменеджменту. Крім того, представники кафедр Інституту роздавали відповідні друковані матеріали та проводили анкетування. Проводилися і професійно-орієнтовані майстер-класи. Подальша робота Дня відкритих дверей продовжилася безпосередньо на території кафедр і в лабораторіях Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.