Партнерсво у рамках ІV Міжнародної спеціалізованої виставки «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)».

14 червня в Рівному стартувала IV міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)». Паралельно з виставкою відбуватиметься міжрегіональний форум з енергоефективності, де будули представлені унікальні та новітні технології.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав договори про співпрацю з трьома провідними вишами України – Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним університет водного господарства та природокористування, Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», котрий представляв директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Денисюк Сергій Петрович.

На фото - підписання договору з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Загалом на виставці представлять своє устаткування понад 50 фірм-виробників, що працюють у галузі енергоефективності.