Навчання студентів кафедри електропостачання ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського в Університеті Південно-Східної Норвегії у 2017-2018 навчальному році

У 2017-2018 навчальному році в рамках виконання цілей і завдань міжнародного проекту «Норвезько-Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях у сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» за програмою Євразія (номер CPEA-LT-2016/10044) між ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та Факультетом технологій, природничих і морських наук Університету Південно-Східної Норвегії та програми ERASMUS+ щодо мобільності студентів 5 магістрів кафедри електропостачання ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського успішно завершили один рік навчання в Університеті Південно-Східної Норвегії:

 Артем'єв Максим, група ОЕ-61, спеціальність: 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, напрям спеціалізації: «Системи електропостачання»;
 Бондаренко Тетяна, група ОЕ-61, спеціальність: 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, напрям спеціалізації: «Системи електропостачання»;
 Далібожак Іван, група ОН-61, спеціальність: 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, напрям спеціалізації: «Енергетичний менеджмент та енергоефективність»;
 Дєлов Влас, група ОН-61, спеціальність: 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, напрям спеціалізації: «Енергетичний менеджмент та енергоефективність»;
 Мушка Яна, група ОН-61, спеціальність: 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, напрям спеціалізації: «Енергетичний менеджмент та енергоефективність».

Своїми враженнями та досвідом про студентське життя в Університеті Південно-Східної Норвегії магістри поділилися на сайті Міжнародного офісу ІЕЕ в розділі «Відгуки».