Партнерство між Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії та КПІ ім. Ігоря Сікорського

5 квітня 2017 року було укладено угоду про партнерство в освітній та науковій сферах між Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії та КПІ ім. Ігоря Сікорського, яку підписали заступник декана з освіти Факультету технологій, природничих та морських наук Університетського коледжу Південно-Східної Норвегії, Ранді Холта та директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, Денисюк Сергій Петрович.

Угода спрямована на подальший розвиток існуючих академічних зв’язків між Університетським коледжем Південно-Східної Норвегії (раніше Телемарк) та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського і є основою для співпраці вищих навчальних закладів під час виконання освітніх та наукових проектів, проведення конференцій та семінарів, академічної мобільності студентів.

Університетський коледж Південно-Східної Норвегії та Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського є партнерами в рамках проекту «Норвезько – Українське співробітництво з освіти, заснованої на наукових дослідженнях в сфері інноваційних, сталих та енергоефективних систем» (CPEA-LT-2016/10044), що виконується за підтримки Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти (SIU)