Публічний виступ студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

Виступ

Згідно з Договором про співробітництво між Управлінням житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» № 1 від 28.10.2016 року 04 квітня 2017 року відбувся публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом’янського району у приміщенні районної в місті Києві державної адміністрації Солом’янського району. Також 06 квітня 2017 року у приміщенні школи №229 проходив захист курсових проектів наших студентів за участі директорів шкіл та дошкільних навчальних закладів, які мали можливість завдати питання безпосередньо виконавцям проектів та отримати кваліфіковані відповіді по питанням енергозбереження та впровадження енергозберігаючих заходів.

Завдяки підписанню цього договору у студентів з’явилась можливість провести енергетичний аудит на реальному об’єкті, провести необхідні вимірювання, попрацювати з реальними даними та запропонувати заходи з енергозбереження які в подальшому буде доцільно впровадити на об’єкті для досягнення економії коштів за рахунок скорочення споживання енергетичних ресурсів. Всього в цьому навчальному році було проведено енергетичні аудити на 27-ми об’єктах Солом’янського району, на кожному об’єкті була проведена тепловізійна зйомка, звіти з енергетичного аудиту будуть передані представникам цих закладів.

Виступ

Студенти, які приймали безпосередньо участь у публічному виступі показали високий рівень підготовки, знання матеріалу, довели, що вони спроможні комплексно вирішувати поставлені перед ними задачі. Вони гідно представили наш університет і заклали міцний фундамент для подальшої співпраці.

Виступ

В подальшому планується організація та впровадження системи енергетичного менеджменту на об’єктах Солом’янського району, а також можливе підвищення кваліфікації співробітників закладів Солом’янського району у Центрі підготовки енергоменеджерів на базі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Виступ

Також буде доцільно залучати енергосервісні компанії для комплексної реалізації розроблених нашими студентами проектів з енергозбереження та участь студентів у державних програмах для пошуку фінансування заходів з енергозбереження об’єктів Солом’янського району.