Стипендіальна програма навчання у Словаччині

В рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2017/2018 академічному році. Дедлайн - 30 квітня 2017 р.


Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI, n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.


Останні терміни подання заявок: 30 квітня 2017 року. Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk або ж на www.scholarships.sk.


На стипендію в рамках НСП можуть претендувати:

  • студенти, які навчаються в закордонних ВНЗ і будуть проходити освітнє стажування в Словаччині; тривалість стажування: 1-2 семестри (4-5 або 9-10 місяців) або 1-3 триместри якщо навчальний рік ділиться на триместри (3-4 або 6-7 або 9-10 місяців);
  • аспіранти;
  • викладачі ВНЗ, наукові співробітники, діячі в сфері мистецтва.

Контактні особи цієї програми: Лукаш Марцін (lukas.marcin@saia.sk - nsp-foreign@saia.sk).