ХVІ Всеукраїнський конкурс «Молодь – енергетиці України» категорія учасників «УЧНІ»

Конкурс МАН

Запрошуємо учнів шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів та технікумів до участі в конкурсі наукових робіт.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно із  Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Міністерством освіти і науки України, Громадською організацією «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики», Науково-технічною спілкою енергетиків та електротехніків України (НТСЕУ), Відділенням фізико-технічних проблем в енергетиці НАН України, Радою молодих енергетиків України проводять  ХVІ Всеукраїнський конкурс молодих вчених та енергетиків "Молодь – енергетиці України", в рамках якого відкрито категорію учасників «УЧНІ».

Умови конкурсу знаходяться за посиланням

Для всіх учасників конкурсу рекомендовано наступний порядок дій.

1.            Зареєструватися для участі в конкурсі за посиланням до 24 лютого 2017 р. 

2.            До 1 березня надіслати роздруковану конкурсну роботу та заповнену анкету за адресою: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, к. 315 з поміткою «Конкурс «Молодь – енергетиці України 2016» (на листі), надіслати електронну версію конкурсної роботи (у форматі Word або PDF на адресу (energy.kpi@gmail.com).

3.            Після отримання роботи оргкомітетом Ви отримаєте підтвердження.

4.            Подальша інформація про поточні етапи, фінал та нагородження переможців конкурсу буде відображена на сайті ІЕЕ після 1 березня 2017 р.

Інформацію про конкурс можна знайти на сайті: сайті ІЕЕ та у соціальних мережах: http://vk.com/epkpi, http://facebook.com/epkpi.