П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17»

Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17

6 червня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу П’ята міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи – ESS’17». Організаторами конференції виступили Національна академія наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» та низка інших установ і організацій.

У роботі конференції беруть участь майже 130 представників університетів і наукових установ з України, Німеччини, Польщі, Литви, Норвегії, Білорусі. Надано 68 доповідей. Матеріали конференції будуть опубліковані в трьох фахових журналах НАН України та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зі вступним словом до учасників звернувся співголова програмного комітету конференції директор Інституту електродинаміки академік НАН України Олександр Кириленко.

У день відкриття учасники заслухали 20 пленарних доповідей, зокрема «Smart Grid як пріоритети розвитку електроенергетик України та Європи» сучасної науково-технічної та інноваційної політики» (директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського професор С.П. Денисюк, академік, директор Інституту електродинаміки НАН України О. В. Кириленко); «Комплексне покращення якості електроенергії та забезпечення електробезпеки в локальних системах електропостачання при застосуванні гібридних фільтрокомпенсуючих перетворювачів» (співробітники Інституту електродинаміки Національної академії наук України А.Ф.Жаркін, В.О.Новський, Д.О.Малахатка); Advanced Smart power electronics for ship power systems (Ryszard Strzelecki з Інституту електротехніки Морського університету м. Гдиня, Польща); «Метрологічне забезпечення обліку електричної енергії. Нормативно-методичний аспект» (співробітники Державного підприємства «Укрметртестстандарт» Ю.Л. Анохін, Р.В.Вендичанський, О.М.Величко); «Енергетичне майбутнє України» (представник Всеукраїнської громадської організації «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України В. Ю.Улида) та інші.

Далі науковці працюватимуть по секціях в Науково-технічній бібліотеці КПІ ім. Ігоря Сікорського. Робота конференції триватиме три дні.

Розклад