Стажування в Політехнічному університеті Валенсії

Valencia

Напрями навчання та стажування за обміном:

→ Engineering (all fields of study);

→ Environmental sciences;

→ Language and technology.

Перелік академічних курсів представлений за посиланням – English academic offer (студенти можуть брати за основу перелік дисциплін ВНЗ-партнеру за 2016/2017 н.р.).

Навчання проходитиме для бакалаврів іспанською (або англійською мовою за наявності відповідної кількості курсів), для аспірантів, науково-педагогічних та адміністративних працівників англійською. Для підтвердження знання англійської мови підійде сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського на рівні щонайменше B1. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус). Знання іспанської мови повинно бути на рівні щонайменше А2.

Кандидатам, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus +, сертифікати з рівнем володіння англійською мовою НЕОБХІДНО зареєструватися на сайті факультету лінгвістики (http://fl.kpi.ua/node/1137). Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Детальніша інформація про стажування доступна за посиланням.