Відбулися аспірантські читання пам’яті професора А.В. Праховника

фото читання

У четвер 23 березня відбулися щорічні аспірантські читання пам’яті професора А.В. Праховника започатковані у Інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Дані читання присвячені питанням розвитку електроенергетичних та електротехнічних систем згідно концепції Smart Grid та впровадженню систем енергоменеджменту та енергоефективних технологій.

Головував директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Денисюк Сергій Петрович. На цьогорічних читаннях викладачі та аспіранти кафедри електропостачання представили наукові доповіді за тематикою власних досліджень котрі аспіранти та молоді дослідники виконують на кафедрі у складі наукових шкіл започаткованих на кафедрі професором Праховником А.В. та новостворених у останні роки.

З програмою читань можна ознайомитись тут.

фото читання 2