День відкритих дверей

Приходь на день відкритих дверей Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ імені Ігоря Сікорського

10.02.2018р. 11-00 корпус 22.

ІЕЕ

Наші спеціальності та спеціалізації:

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

• Інжиніринг систем розподілу електричної енергії
  • Енергетичний менеджмент та енергоефективність
IEE

Також запрошуємо випускників коледжів оскільки Кафедра електропостачання здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнеми (ОКР) бакалавр за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка на базі ОКР "молодший спеціаліст". В цьому випадку термін навчання складе 2 роки 10 місяців.

Місце проведення загальноуніверситетської частини дня відкритих дверей – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37). В програмі заходу:

09.00 Реєстрація учасників, (корп.1, 1-й поверх)
09.00 – 10.00 Інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх)
10.00 – 11.00 Загальні збори у Великій фізичній аудиторії:
- інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році,
- інформація про Всеукраїнські олімпіади для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського
11.00 – 13.00 «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів.
Більш детальну інформацію дивіться на сайтах кафедр та факультетів КПІ ім.Ігоря Сікорського
13.00 – 18.00 Школа абітурієнта (студентський простір «Belka», НТБ ім. Г.І. Денисенка)
14.00 – 15.00 Групова інтерпретація результатів профорієнтаційного тесту* (корп.1, Велика фізична аудиторія)
Попереднє проходження тесту та реєстрація на захід обов’язкова