Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження

Рівненською обласною державною адміністрацією на виконання обласної програми енергоефективності на 2011-2017 роки зі змінами та пункту 4 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 № 669-р в частині виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності, за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут Імені Ігоря Сікорського» (Інституту енергозбереження та енергоменеджменту), Державного агентства з енерго­ефективності та енергозбереження України буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Форум призначений для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної інфраструктури та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСБЕ, ЖБК та населення (приватного сектору) підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енерго-сервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерґо» (м. Рівне, вул. Д. Гсиіицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через «Службовий вхід» («Чорний вхід»), реєстрація учасників з 8:30 до 10:30 год. 07.09.2017.

В рамках цього заходу 07-08 вересня, п.р. буде працювати III Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології, (СЕТ-2017)» (урочисте відкриття відбудеться 07.09.2017 о 9:30 год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).

До участі у цих заходах запрошені представники виконавчої влади України, керівники місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, а також представники міжнародних і громадських організацій та інші зацікавлені особи.

Інформаційні повідомлення та реєстраційні форми можна завантажити за посиланнями: УКР, РУС.